Miałeś wypadek na nieodśnieżonym chodniku? Udokumentuj to i walcz o odszkodowanie

Zima to pora roku, kiedy jesteśmy narażani na częste pośliźnięcia i upadki. To często kończy się różnego rodzaju urazami kończyn.
Czytaj dalej Miałeś wypadek na nieodśnieżonym chodniku? Udokumentuj to i walcz o odszkodowanie

Obowiązki siłowni i klubów fitness

„Nowy rok, nowy ja”. Te powiedzenie i postanowienia noworoczne sprawiają, że wiele osób wraz z nowym rokiem odwiedzają siłownie i kluby fitness w poszukiwania zgrabne i smukłej sylwetki. W większości przypadku zapał kończy się po pierwszych tygodniach. Nie zmienia to jednak faktu, że wybierając swój klub chcemy mieć zapewnione wszystko co pomoże nam w uzyskaniu wymarzonej formy. Co jednak z bezpieczeństwem?

Czytaj dalej Obowiązki siłowni i klubów fitness

Dlaczego ze szkolnego NNW otrzymuje się często niskie świadczenie?

Zadaniem szkolnego NNW jest objęcie ochroną naszych dzieci na wypadek różnych nieszczęśliwych wypadków, które mogą przydarzyć się w szkole, na kolonii, wakacjach lub podczas zajęć pozaszkolnych. Otrzymane odszkodowanie ma pomóc wrócić dziecku do pełni sprawności po wypadku. Koszty związane z leczeniem i rehabilitacją mogą być bardzo wysokie. Dlaczego jednak uzyskane świadczenie okazuje się bardzo niskie? Poznaj więcej szczegółów. Czytaj dalej Dlaczego ze szkolnego NNW otrzymuje się często niskie świadczenie?

Superubezpieczenia.pl
Superubezpieczenia.pl

Chroń swoją tożsamość w internecie

Internet to obecnie nierozerwalny element naszego życia. W sieci możemy załatwić niemal wszystko od zakupów po rezerwację wakacji i załatwieniu spraw w urzędzie. Korzystanie z różnych usług w internecie wymaga często podania wszystkich swoich danych. Jest to więc „łakomy kąsek” dla hakerów i cyberprzestępców, którzy zajmują się kradzieżą tożsamości. Jak się przed tym chronić? Sprawdź jak wygląda ubezpieczenie ochrony tożsamości. Czytaj dalej Chroń swoją tożsamość w internecie

Jak zlikwidować szkodę komunikacyjną?

Nie ważne jaki masz staż za kierownicą, stłuczka może zdarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Niegroźne zdarzenie może zakończyć się zbitym reflektorem lub zderzakiem. Sprawdź jak zlikwidować szkodę komunikacyjną i uniknij niepotrzebnych stresów i nerwów. Czytaj dalej Jak zlikwidować szkodę komunikacyjną?

Jak ubezpieczyć dziecko na kolonię?

Wakacyjny wyjazd na obóz lub kolonię to często pierwszy samodzielny wyjazd naszych pociech. Z powodu wycieczki chyba najbardziej stresują się sami rodzice. Nie ma co ukrywać, że każdemu zależy na bezpieczeństwie dziecko podczas takiego wyjazdu. W tym artykule sprawdzić jak wygląda ubezpieczenie dziecka na wyjazd kolonijny. Czytaj dalej Jak ubezpieczyć dziecko na kolonię?