Miałeś wypadek na nieodśnieżonym chodniku? Udokumentuj to i walcz o odszkodowanie

Zima to pora roku, kiedy jesteśmy narażani na częste pośliźnięcia i upadki. To często kończy się różnego rodzaju urazami kończyn.
Czytaj dalej Miałeś wypadek na nieodśnieżonym chodniku? Udokumentuj to i walcz o odszkodowanie

Za całkowicie zniszczony dom, ubezpieczyciel wypłacił 32 tys. złotych

Właściciel doszczętne zniszczonego domu nie mógł uwierzyć w informację jaką przesalało mu PZU na temat wysokości przyznanego odszkodowania. Straciwszy dorobek całego życia, pan Andrzej otrzymał 32 tys. złotych na wybudowanie nowego domu.
Czytaj dalej Za całkowicie zniszczony dom, ubezpieczyciel wypłacił 32 tys. złotych

Ubezpieczenie biżuterii i sklepu jubilerskiego

Brylanty to najlepszy przyjaciel kobiety. Tak samo jak kobiety, biżuterię i kosztowności kochają złodzieje. Obiektem zainteresowania padają często drogocenne kamienie w domowej kolekcji lub sklepy jubilerskie. Sprawdź czy istnieje produkt ubezpieczeniowy obejmujący ochroną biżuterię i sklepy jubilerskie. Czytaj dalej Ubezpieczenie biżuterii i sklepu jubilerskiego

Superubezpieczenia.pl
Superubezpieczenia.pl

Zainwestuj w polisę mieszkaniową

Według statystyk policyjnych, w ubiegłym roku dokonano blisko 42,5 tysiąca  aktów wandalizmu i wszystko niestety wskazuje na to, że liczba ta w tym roku raczej nie zmaleje. Liczby mówią same za siebie, czy warto zatem zainwestować w polisę mieszkaniową? Czytaj dalej Zainwestuj w polisę mieszkaniową

Jak wygląda ubezpieczenie sklepu?

Pomimo istnienia wielopowierzchniowych marketów w dalszym ciągu popularnością cieszą się osiedlowe sklepiki i warzywniaki. Ludzie zaczynają zwracać większą uwagę na jakość i świeżość produktów oraz jego pochodzenie. Właśnie małe sklepiki dają pewność co do swoich produktów o lokalnych dostawców. Prowadzisz warzywniak lub mały sklepik na jednym z osiedli? Pamiętaj o ubezpieczeniu.

Systemy antywłamaniowe

Małe sklepiki znajdują się także w galeriach handlowych, gdzie w wynajętym lokalu prowadzisz swój biznes. Dbając o bezpieczeństwo trzeba pamiętać o róże systemy antywłamaniowe i antypożarowe. Rzeczą charakterystyczną zwłaszcza w sklepach odzieżowych są bramki, które przy wyjściu wydają sygnał dźwiękowych, gdy coś jest wynoszone ze sklepu.

Zadbaj o ubezpieczenie

Małe sklepy są narażone na wiele szkód. Pożar lub działalność złodziei może doprowadzić do upadku biznesu. Obecnie na rynku jest wiele produktów ubezpieczeniowych przeznaczonych dla właścicielu sklepów. Cena polisa w porównaniu z ewentualnymi stratami nie jest duża. Ty jako właściciel często możesz sam dobrać dokładnie zakres ubezpieczenia do swoich potrzeb. Prowadząc swój biznes  ochroną obejmij m.in. takie zdarzenia jak pożar, zalanie, powódź, włamanie i kradzież.

Pamiętaj, by przed wyborem ubezpieczenia dokładnie sprawdzić wszystkie warunki, w tym zakres i sumę ubezpieczenia. W takich polisach zakres ubezpieczenia możemy podzielić m.in. na:

  1. Wyposażenie sklepu. Są to wszystkie elementy, których się nie sprzedaje. Chodzi tu o wszelkiego rodzaju półki, regały, ekspozycje, kasy.
  2. Nakład adaptacyjny. Jest to wszystko związane z elementami budowalnymi Twojego sklepu. Są to m.in. ściany działkowe i oświetlenie.
  3. Środki obrotowe. W skład tego wchodzi wszystko to co sprzedajemy.

Obejmij swój biznes kompleksową ochroną. Zakres ochrony możesz dostosować do swoich potrzeb. Dokładnie zastanów się co chcesz objąć ubezpieczeniem. Wybór takiej polisy nie jest łatwy. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z ekspertami. Takimi właśnie dysponują SuperUbezpieczenia.pl. Pomogą i znajdą dla Ciebie najlepsze ubezpieczenie na rynku. Po więcej szczegółów wejdź na www.superubezpieczenia.pl lub zadzwoń 720 221 221.