Wyłączenia w ubezpieczeniach turystycznych

Zawsze jest dobra pora na podróże. Nieważne czy jest to zima lub lato. Polacy coraz częściej podróżują. Weekendowe wypady do różnych europejskich miast to już norma. Eksperci zauważają, że z roku na rok zwiększa się także nasza ubezpieczeniowa świadomość. Odpowiednie ubezpieczenie turystyczne to gwarancja bezpieczeństwa podczas zagranicznego wyjazdu. Kupując polisę trzeba jednak dokładnie znać wszystkie szczegóły. Sprawdź jakie są wyłączenia w ubezpieczeniach turystycznych.

Czytaj dalej Wyłączenia w ubezpieczeniach turystycznych

Zimowy wypoczynek dzieci. Pamiętaj o ubezpieczeniu!

Zimowy wypoczynek naszych pociech kojarzy się nam najczęściej z sankami, nartami, śniegiem w górach itp. Co prawda  spora część dzieci spędza też wolny czas w domu, ale podczas zimowych szaleństw na podwórku również można nabawić się kontuzji w postaci skręcenia kończyn.

Czytaj dalej Zimowy wypoczynek dzieci. Pamiętaj o ubezpieczeniu!

Ubezpieczenie turystyczne na narty

Przed wyjazdem na narty koniecznie zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Standardowe pakiety ubezpieczeń turystycznych proponowane przez organizatorów zimowej turystyki nie zawsze obejmują uprawianie narciarstwa czy jazdę na snowboardzie, dlatego trzeba się upewnić, na co możemy liczyć w ramach ubezpieczenia. Czytaj dalej Ubezpieczenie turystyczne na narty

Superubezpieczenia.pl
Superubezpieczenia.pl

Jak ubezpieczyć dziecko na kolonię?

Wakacyjny wyjazd na obóz lub kolonię to często pierwszy samodzielny wyjazd naszych pociech. Z powodu wycieczki chyba najbardziej stresują się sami rodzice. Nie ma co ukrywać, że każdemu zależy na bezpieczeństwie dziecko podczas takiego wyjazdu. W tym artykule sprawdzić jak wygląda ubezpieczenie dziecka na wyjazd kolonijny. Czytaj dalej Jak ubezpieczyć dziecko na kolonię?

Jak wygląda ubezpieczenie od zamachu terrorystycznego?

Ogólna sytuacja na świecie sprawia, że istnieje zawsze duże prawdopodobieństwo ataków terrorystycznych. Nigdy nie wiadomo kiedy może dojść do ataku. Ubezpieczyciele w Polsce po ostatnich wydarzeniach doskonale zdają sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo swoich Klientów. Chcąc zapewnić jeszcze lepszą ochronę TU dają możliwość ubezpieczenia się od zamachu terrorystycznego. Czytaj dalej Jak wygląda ubezpieczenie od zamachu terrorystycznego?

Ubezpieczenie przyczepki kempingowej

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się „niskobudżetowe” wakacje i samodzielne podróże po Europie. Praktycznie tylko od wyobraźni podróżujących zależy, gdzie spędzą kolejny dzień. Wakacje w przyczepce kempingowej to wspaniała przygoda. Do takich wyjazdów trzeba się odpowiednio przygotować. W tym artykule sprawdzisz jak wygląda ubezpieczenie przyczepki kempingowej. Czytaj dalej Ubezpieczenie przyczepki kempingowej