Ubezpieczenie OC Agenta to nie tylko obowiązek

Ubezpieczenie OC Agenta stanowi nie tylko zabezpieczenie na wypadek szkód wyrządzonych podczas wykonywania czynności agencyjnych, ale też zmniejsza ryzyko związane z prowadzoną działalnością ubezpieczeniową. Warto też pamiętać, że obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej agenta ubezpieczeniowego pozwala zwiększyć wiarygodność wśród osób korzystających z jego usług ubezpieczeniowych. Z tego powodu wybór odpowiedniej polisy OC Agenta jest bardzo ważny.

Czytaj dalej Ubezpieczenie OC Agenta to nie tylko obowiązek

Ubezpieczenia – CRM dopasowany do Twojej działalności

Budowanie relacji z klientami jest podstawą sukcesu każdego agenta ubezpieczeniowego, dlatego CRM i ubezpieczenia powinny iść ze sobą w parze. Szczególnie jeśli program do obsługi agencji posiada dodatkowo szybki kalkulator OC/AC. Bez względu na to czy rozpoczynasz działalność, utrzymujesz dotychczasowe relacje, zarządzasz dużą agencją ubezpieczeń czy spotykasz się w klientami chcesz być efektywny. Dlatego rozwijanie działalności może być łatwiejsze dzięki programowi SuperAgent, ubezpieczeniowemu CRM.

Czytaj dalej Ubezpieczenia – CRM dopasowany do Twojej działalności

Miałeś wypadek na nieodśnieżonym chodniku? Udokumentuj to i walcz o odszkodowanie

Zima to pora roku, kiedy jesteśmy narażani na częste pośliźnięcia i upadki. To często kończy się różnego rodzaju urazami kończyn.
Czytaj dalej Miałeś wypadek na nieodśnieżonym chodniku? Udokumentuj to i walcz o odszkodowanie

Superubezpieczenia.pl
Superubezpieczenia.pl

Błędy w zawartej polisie- jak je rozwiązać?

W ostatnim czasie świadomość ubezpieczeniowa Polaków jest coraz większa. Kierowcy szukają i porównują składki ubezpieczeń komunikacyjnych, a turyści zawierają polisy, które będą ich chronić podczas zagranicznych wakacji. Produktów ubezpieczeniowych na rynku jest bardzo wiele. Niestety czasem mogą znaleźć się błędy. Sprawdź jak je rozwiązać.

Czytaj dalej Błędy w zawartej polisie- jak je rozwiązać?

Za całkowicie zniszczony dom, ubezpieczyciel wypłacił 32 tys. złotych

Właściciel doszczętne zniszczonego domu nie mógł uwierzyć w informację jaką przesalało mu PZU na temat wysokości przyznanego odszkodowania. Straciwszy dorobek całego życia, pan Andrzej otrzymał 32 tys. złotych na wybudowanie nowego domu.
Czytaj dalej Za całkowicie zniszczony dom, ubezpieczyciel wypłacił 32 tys. złotych

Chciała wyłudzić odszkodowanie, grozi jej więzienie

62-latka z Nowej Soli postanowiła skłamać, że zostało okradziona. Kobiecie miał wyrwać telefon z ręki mężczyzna. W toku ustalania wydarzeń, policja szybko zorientowała się, że kobieta…. kłamie.
Czytaj dalej Chciała wyłudzić odszkodowanie, grozi jej więzienie