Ubezpieczenie przyczepki kempingowej

Superubezpieczenia.pl
Superubezpieczenia.pl

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się „niskobudżetowe” wakacje i samodzielne podróże po Europie. Praktycznie tylko od wyobraźni podróżujących zależy, gdzie spędzą kolejny dzień. Wakacje w przyczepce kempingowej to wspaniała przygoda. Do takich wyjazdów trzeba się odpowiednio przygotować. W tym artykule sprawdzisz jak wygląda ubezpieczenie przyczepki kempingowej.

Obowiązkowe ubezpieczenie

Przyczepka kempingowa tak samo jak samochód musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC. Przypominamy, że taka polisa chroni kierowcę przed finansowymi konsekwencjami, gdy to on jest sprawcą wypadku lub kolizji.

Eksperci SuperUbezpieczenia.pl przypominają, że bardzo ważna jest ciągłość w ochronie ubezpieczeniowej. Oznacza to, że ubezpieczenie OC dotyczy również przyczepek kempingowych, które nie są używane lub zamieniają się w altanki na ogródkach działkowych.

W kwestii ubezpieczenia trzeba wiedzieć, że ubezpieczając przyczepkę kempingową można skorzystać z innych dodatków, które podczas niespodziewanych zdarzeń mogą okazać się niezbędne. Chodzi tu o takie ubezpieczenie jak:

  • NNW,
  • AC,
  • Assistance,

Zastanawiasz się ile kosztuje ubezpieczenie przyczepki kempingowej? Sprawdź już dziś. Eksperci Superubezpieczenia.pl sprawdzą i znajdą dla Ciebie najlepsze ubezpieczenie na rynku. Po więcej szczegółów wejdź na www.superubezpieczenia.pl lub zadzwoń 720 221 221.