Ubezpieczenie OC firmy

Superubezpieczenia.pl
Superubezpieczenia.pl

Czy wiesz, że nawet połowa firm w Polsce nie posiada polisy OC z tytuły prowadzenia działalności gospodarczej. Dlaczego takie ubezpieczenie może okazać się nieocenione? Poznaj więcej szczegółów i sprawdź jak wygląda ubezpieczenie OC firmy.

Podczas prowadzenia działalności gospodarczej i wykonywania pracy może dojść do wielu nieprzewidzianych zdarzeń. Wyrządzone szkody osobom trzecim niosą często za sobą bardzo poważne konsekwencje finansowe, które mogą doprowadzić nawet do upadku przedsiębiorstwa.

Ubezpieczenie OC firmy zabezpiecza Twoją firmę przed roszczeniami klientów, pracowników lub kontrahentów w razie wystąpienia niespodziewanego zdarzenia i szkód. Nie ma co ukrywać, że podczas wykonywania pracy może dojść do poważnych strat, które wyrządzisz osobom trzecim. Szkody często są bardzo kosztowne i mogą skutecznie nadszarpnąć kondycję finansową firmy. Eksperci SuperUbezpieczenia.pl zaznaczają, że warto posiadać kompleksowe ubezpieczenie OC firmy.

Taka polisa obejmuje ochroną Twoją firmę z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, posiadanego mienia i oferowanych usług. Dzięki polisie masz pewność, że za powstałe szkody zapłaci ubezpieczyciel.

Oprócz tego przypominamy, że w ubezpieczeniu OC firmy w swoim zakresie nigdy nie będzie pełne. W OWU znajdują się zwykle zapisy, które opisują sytuacje i szkody, za które Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie ponosi odpowiedzialności.

Chcesz sprawdzić ile kosztuje ubezpieczenie OC firmy? Skontaktuj się z ekspertami SuperUbezpieczenia.pl, którzy doradzą i odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Po więcej szczegółów wejdź na www.superubezpieczenia.pl lub zadzwoń 720 221 221.