Czy warto inwestować w pakiet assistance?

Superubezpieczenia.pl
Superubezpieczenia.pl

Każda nieoczekiwana awaria na drodze może zepsuć każdą podróż. W wielu przypadkach kierowcy muszą radzić sobie samo. Czy wiesz, że pakiet assistance zapewni Ci pomoc w razie nagłego zdarzenia na drodze. Pamiętaj jednak, że nie każda opcja może spełnić Twoje oczekiwania.

Ubezpieczenie assistance to obok OC i AC najczęściej kupowany produkt ubezpieczeniowe. Niestety nie każdy pakiet zapewnia kompleksową ochronę. Pakiety assistance, które często są dodawane jako „bonus” do innych polis komunikacyjnych mają pewne ograniczenia. W rzeczywistości może okazać się, że w razie wystąpienia nieoczekiwanego zdarzenia, assistance nie spełni swojego zadania.

 

Assistance nie musi być drogi

Ile kosztuje dobry pakiet assistance. Okazuje się, że nie musi on być drogi. W połączeniu z ubezpieczenie OC i AC można uzyskać bardzo dobrą cenę. Przed wyborem polisy należy jednak dokładnie sprawdzić na jaką pomoc możemy liczyć. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na limity holowania, transport zastępczy i nocleg.

Czytaj uważnie umowę

Znajomość wszystkim warunków umowy ograniczy nieporozumienia w przyszłości. Tylko wybrany pakiet, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania gwarantuje najlepszą pomoc. Sprawdź czy:

 

  • Czy możesz liczyć na pomoc tylko na terenie Polski?
  • W których krajach Europy nie otrzymasz pomocy?
  • Ile razy w roku obowiązuje darmowa pomoc?
  • Jaka jest minimalna odległość od miejsca zamieszkania, która umożliwia udzielenie pomocy?
  • Jaka jest opcja holowania do najbliższego warsztatu?
  • Co z autem zastępczym?

Znajdź najlepsze ubezpieczenie assistance już dziś. Skorzystaj z pomocy ekspertów, którzy doradzą i odpowiedzą na każde Twoje pytanie. SuperUbezpieczenia.pl od prawie 20 lat znajdują dla swoich Klientów najlepsze produkty ubezpieczeniowe na rynku. Dołącz do grona zadowolonych kierowców. Zadzwoń pod numer 720 221 221 lub wejdź na www.superubezpieczenia.pl.