Ubezpieczenie NNW w pakiecie ubezpieczenia turystycznego

Superubezpieczenia.pl
Superubezpieczenia.pl

Lubisz podróżować? Przed każdą wycieczką kupujesz pakiet ubezpieczenia turystycznego? W jego ramach otrzymujesz ubezpieczenie NNW. Co ono Ci zapewnia? Sprawdź to!

Sprawdzaj pakiety

Ubezpieczenie NNW jest często oferowane w pakietach ubezpieczenia turystycznego. Jeśli na wakacjach nie lubisz nudy i chcesz spędzać aktywnie czas to taki pakiet jest właśnie dla Ciebie. Zatem jeśli wyjeżdżasz na kilka dni lub na dłuższy urlop pamiętaj, że odpowiednie ubezpieczenie jest niezbędne. Na wakacjach może stać się wszystko, a finansowe konsekwencje nieprzewidzianych zdarzeń mogą boleśnie uderzyć w Twoją kieszeń.

Co obejmuje ubezpieczenie?

Przedmiotem tego ubezpieczenia są następstwa różnych nieprzewidzianych wypadków. Chodzi tu o uszkodzenia ciała, rozstrój zdrowia, który prowadzi do trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierć ubezpieczonego. Co się kryje pod pojęciem nieszczęśliwy wypadek? Ubezpieczyciele traktują to jako zdarzenie nagłe, wywołane przyczyną zewnętrzną.

BANNER_su

Sprawdzaj warunki

Przy takim ubezpieczeniu trzeba zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia. Jest to podstawowe kryterium co do wypłaty odszkodowania. 100 % sumy ubezpieczenia otrzymują osoby wskazane przez zmarłego ubezpieczonego. Za uszczerbek na zdrowiu poszkodowany otrzymuje określony procent z pełnej sumy. Procent uszczerbku na zdrowiu ustala komisja lekarska, która działa na zlecenie ubezpieczyciela. Właśnie ze względu na obliczanie procentu ważne jest by ustalić jak najwyższą sumę ubezpieczenia.

Skorzystaj z pomocy ekspertów

Chcesz być objęty najlepszą ochroną ubezpieczeniową podczas turystycznego wyjazdu? Skontaktuj się z ekspertami z SuperUbezpieczenia.pl. Nasza wiedza i doświadczenie sprawi, że wybierzesz kompleksowe ubezpieczenie. Po więcej szczegółów wejdź na www.superubezpieczenia.pl lub zadzwoń 720 221 221.